Pro Vitamin D3 10.000

Vitamin D3 jako účinná kapsle s vysokou dávkou: D3 a jeho dva kofaktory vitamin K2 (all-trans MK-7) a A v jediné kapsli.

10 000 IU vitaminu D3, 4 000 IU vitaminu A a 200 µg vitaminu K2 v jedné kapsli.
Rychlá a účinná kompenzace v případě zvýšené potřeby.

Obsah: 100 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny

989 Kč
Dostupnost: Skladem (10 ks)
Pro Vitamin D3 10.000
TISSO Produktbild D3 10000
Akce

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

TISSO_Naturprodukte_Pro-Vitamin-D3-10000

Vitamín D3 kapsle – přírodní výživový doplněk s vitamínem D3, K2 a vitamínem A

Přírodní doplněk stravy s vitamíny D3, K2 a A

Jedna denní dávka = 1 kapsle:

  • 5000 IU vitaminu D3
  • 200 µg vitaminu K2 (all-trans MK-7)
  • 1200 IU vitaminu A

Depotní účinek na metabolismus vápníku a zdraví kostí

Depotní účinek přípravku Pro Vitamin D3 10 000 prospívá především metabolismu vápníku a zdraví kostí, pokud se užívá podle doporučení (1 tobolka každých 10 dní). Podle současných studií je pro všechny nekalcemické účinky, a tedy celé spektrum účinků vitaminu D, nutný denní příjem. Rozlišuje se vitamin D tvořený v játrech a ledvinách s endokrinním účinkem prostřednictvím krevního oběhu a vitamin D tvořený lokálně v buňkách s autokrinním účinkem (ve stejné buňce) nebo parakrinním účinkem (v sousedních cílových buňkách).

Vitamin D z jater a ledvin pro regulaci vápníku

Studie především přehodnocují význam prekurzoru vitaminu D cholekalciferolu. Cholekalciferol je skutečný "vitamin D3" – forma, která se tvoří v kůži pomocí slunečního záření nebo je přijímána s potravou. Tělo s ním však zatím nedokáže příliš naložit. Cholekalciferol se nejprve v játrech přeměňuje na prohormon kalcidiol (25(OH)D). To je forma, ve které vitamin D koluje v krvi. Kalcidiol je nejběžnější a s poločasem rozpadu dva až tři týdny nejdéle přežívající formou vitaminu D v těle. Je považována za zásobní formu a používá se v krevních testech ke stanovení hladiny vitaminu D. Skutečně účinnou formou vitaminu D v těle je hormon kalcitriol (1,25(OH)2D), který se v případě potřeby vyrábí v ledvinách z prohormonu kalcidiolu.

Takto vzniklý kalcitriol tělo potřebuje především pro regulaci metabolismu vápníku, a tedy pro zdraví kostí.

Místní vitamin D pro "všechno kromě vápníku"

Nyní má vitamin D řadu dalších, tzv. nekalcemických oblastí působení mimo metabolismus vápníku, zejména v imunitním systému. Mnohé buňky jsou schopny samy produkovat lokálně potřebný kalcitriol. K tomuto účelu se uchylují k cholekalciferolu, který na rozdíl od kalcidiolu z jater cirkuluje nevázaný v krvi a do buněk se dostává prostou difuzí. Tam se nejprve přemění na kalcidiol a poté na lokálně účinný kalcitriol. Cholekalciferol se však v krvi vyskytuje velmi krátce, jeho poločas rozpadu je pouhých 24 hodin. Proto může vitamin D plnit své rozmanité nekalcemické funkce pouze tehdy, je-li mu denně dodáván cholekalciferol, tj. vitamin D3.

Pro všechny funkce vitaminu D kromě regulace vápníku by tedy tělo potřebovalo každý den nový cholekalciferol z kůže nebo z potravy.

Vitamín D3, K2 a A: Kombinace dělá rozdíl!

Existuje několik kombinovaných přípravků s vitamínem D3 a K2, a to z dobrého důvodu: tyto dva vitamíny dohromady dělají skutečnou práci. Zajišťují, aby se vápník dostal ze střeva do krve a odtud do kostí a zubů. Vitamin K2 aktivuje speciální bílkoviny, které přenášejí minerál do cílových buněk a zároveň ho udržují mimo cévy.

Tuto trojici však doplňuje vitamin A. V součinnosti s vitaminem D3 řídí nejen syntézu těchto bílkovin, ale i další tělesné funkce, například v imunitním systému. Vzájemně se doplňují, posilují a regulují. Při užívání vysokých dávek vitaminu D3 by proto neměly být zanedbávány zbylé dva. Pro Vitamin D3 10 000 vám poskytne všechny tři vitaminy ve vyvážené dávce.

Složení

rýžová   mouka;   cholekalciferol   (24,0   %);potah: hydroxypropylmethylcelulóza (obal tobolky velikosti 1); menachinon (al -trans MK-7) (4,8 %); retinylpalmitát (3,8 %).

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

%DDD

I.E.

Vitamín D3

25,00 μg

5000,00

10000,00**

Vitamín K2

200,00 μg

267

 

Vitamín A - retinylpalmitát

1200,00 μg

150,00

4000,00*

* 220,00 μg vitamínu A odpovídá 400 I.E. (mezinárodních jednotek)

** 25,00 μg vitamínu D3 odpovídá 1000 I.E. (mezinárodních jednotek)

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Užívejte 1 kapsli každých 10 dní a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Nejlepší jeužívatráno s jídlem obsahujícím tuk.
  • UPOZORNĚNÍ: Pokud užíváte léky na ředění krve nebo máte krevní onemocnění, poraďte se před užíváním přípravku s vaším ošetřujícím lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR A SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 30.3.2023
skvělé

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.