Aktualita: Nový produkt v našem e-shopu plný minerálů – Pro Mineral Complete

Máme pro vás tip na nový produkt v našem e-shopu plný minerálů od vápníku po zinek! Již nyní SKLADEM. Novinka od TISSO Pro Mineral Complete poskytuje všechny důležité minerály v dokonalých dávkách v jedné receptuře a zároveň zajišťuje jejich optimální vstřebávání díky jedinečné škále celkem 17 výborně biologicky dostupných látek.

pro-mineral-aktualita

 

Stejně jako všechny další produkty v našem e-shopu i Pro Mineral Complete prošel pečlivým a promyšleným vývojem, aby poskytoval jen to nejlepší. Obsahuje pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvalityVšechny látky v produktu jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Důležité minerály jsou v tomto doplňku stravy k dispozici z několika zdrojů. Pro Mineral Complete obsahuje 3 formy hořčíku a po 2 formách vápníku, draslíku a zinku a manganu. Cílená kombinace anorganických solí s vybranými organickými cheláty aminokyselin a ovocných kyselin umožňuje, aby se minerály v těle obzvláště dobře vstřebávaly a využívaly. Poměr vápníku a hořčíku je 1:1 a odpovídá tak původní a přirozené stravě doby kamenné. Složení doplňuje multiminerální komplex z červené řasy Lithothamnium calcareum.

 

Doplněk stravy s minerály – Pro Mineral Complete

  • Doplněk stravy s 11 minerálními látkami, minerály jsou organicky vázané
  • S hořčíkem a vápníkem v evolučním poměru 1:1
  • Bez přidaného železa a jódu – vhodné také pro muže a ženy po menopauze.

 

Více o produktu včetně možnosti jeho objednání zde