Balíček Střeva základ Junior

Výhodný balíček PRO-biotik pro děti – ušetříte.

Hledáte bezpečné a přírodní produkty pro své dětí? Představujeme Balíček Střeva základ Junior - výhodný balíček probiotik určený speciálně pro naše nejmenší.

Balíček Střeva základ Junior obsahuje dva probiotické přípravky Pro Em San Berry a jeden Pro Basan. Tyto produkty byly pečlivě vybrány pro jejich schopnost podporovat celkovou pohodu vašich dětí.

  • Pro Em San Berry je probiotický přípravek, který kombinuje 31 kmenů probiotik a 24 bylinných a rostlinných extraktů do chutného prášku s přírodní ovocnou příchutí.
  • Pro Basan je doplněk stravy, který je určen pro oblast tenkého střeva.

Náš Balíček Střeva základ Junior je ideální pro děti, které potřebují extra podporu. Co více, když si koupíte tento balíček, ušetříte 10% oproti nákupu jednotlivých produktů! Bezpečně a výhodně podpořte své děti s naším Balíčkem Střeva základ Junior.

2 189 Kč
Balíček Střeva základ Junior

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Balíček Střeva základ Junior na 2 měsíce – ušetříte

Pro Em San Berry

Obsah: 500 ml 
Doporučené užívání pro dospělé:u dětí ve věku 4-12 let 1x denně 15 ml, popřípadě 3x denně 5ml. U dospělých 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem. V případě dotazů ohledně dávkování  nás neváhejte kontaktovat na 602 450 774 nebo přes e-mail info@mitolife.cz.

Více informací o produktu Pro Em San Berry.

 

Pro Basan

Obsah: 60 g prášku
Doporučené užívání pro dospělé: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní.
Upozornění: U dětí stačí poloviční dávka Pro Basanu, to znamená 1 odměrka denně. Opět upravujeme podle váhy a věku dítěte. Pro další informace ohledně dávkování produktů pro děti volejte 602 450 774 nebo nám napište e-mail info@mitolife.cz.

Více informací o produktu Pro Basan.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.