Pro Em San Berry

62 hodnocení

Pro Em San Berry (dříve jste produkt znali pod názvem Pro Em San Junior) je menší bráška našeho absolutního bestselleru Pro Em Sanu pro děti.

Nabízí stejně jako Pro Em San 31 kmenů živých mikroorganismů přirozeně se nacházejících v našem tlustém střevě a 24 bylinných a rostlinných extraktů pro náš mikrobiom. Navíc je Pro Em San Berry ochucený malinovou příchutí, aby dětem více chutnal. 

Jeho praktické balení 500 ml je vhodné i pro dospělé například na cestách a dovolené.

Jako střevní mikrobiom můžeme definovat soubor všech bakterií a kultur, které žijí v našich střevech a podílí se na správném trávení, obranyschopnosti organismu (imunitě) a řadě dalších nezbytných procesů.

Obsah: 500 ml
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doba dodání: 1-4 pracovní dny


650 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 
bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Živá  probiotika pro děti i dospělé v praktickém balení 500 ml

Probiotika pro děti Pro Em San Berry (dříve Pro Em San Junior)

 

Pro Em San Berry (v srpnu 2022 společnost TISSO produkt Pro Em San Junior přejmenovala na Pro Em San Berry) kombinuje osvědčené ingredience produktu Pro Em San s praktickou cestovní velikostí (500 ml) a nasládlou chutí přírodního malinového aroma a výtažku ze stévie, aby dětem chutnal.

Díky svému vysokému obsahu bakterií mléčného kvašení patří Pro Em San mezi nejlepší probiotické preparáty v Evropě. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Obsahuje:

  • 31 kmenů efektivních mikroorganismů, převážně bifido a laktobakterií 
  • 24 různých bylinných a rostlinných extraktů, například černý kmín, Ling Zhi, výtažek z jader vinné révy (OPC)

 

Optimální poměr Bifidobakterií  a Laktobacilů: 

Laktobacily

Laktobacily – které stejně jako bifidobakterie patří mezi bakterie mléčného kvašení – jsou zodpovědné především za produkci kyseliny mléčné, která přispívá ke zdravému střevnímu prostředí a chrání střevo před škodlivými bakteriemi.

Aby bylo střevo dlouhodobě zásobeno dobrými bakteriemi a střevní flóra zůstala v rovnováze, měli byste pravidelně konzumovat probiotické potraviny, které přirozeně obsahují mnoho dobrých mikroorganismů.

Bifidobakterie

Název bifidobakterie je odvozen z latinského termínu "bifidus", což znamená "rozštěpený nebo rozvětvený" a odkazuje na jejich tvar. Díky produkci kyseliny mléčné nás tyto bakterie mohou také chránit před choroboplodnými zárodky. Jsou také zodpovědné za produkci základních enzymů a vitaminů, a proto jsou pro naše zdraví obzvláště důležité. Zejména u novorozenců hrají bifidobakterie významnou roli v imunitním systému, protože tvoří přibližně 90 % střevní flóry.

Dobré probiotikum obsahuje nejméně jednu miliardu mikroorganismů (109 CFU = kolonie tvořících jednotek) v jedné denní dávce a obsahuje co největší počet bakteriálních kmenů. Vícedruhová probiotika dosahují výrazně lepších výsledků než přípravky obsahující pouze jednu nebo několik málo kultur.

Pro dosažení širokého spektra účinnosti by měly být zejména laktobacily a bifidobakterie zastoupeny několika dílčími kmeny a několika druhy Lactococcus, Enterococcus nebo Streptococcus. Tekutá probiotika s fermentovanými rostlinami a léčivými bylinami poskytují také polyfenoly, které jsou navíc prospěšné pro střevní bakterie.


Kromě Pro Em Sanu Berry doporučujeme i Balíček Střeva základ Junior,
který obsahuje přírodní doplňky stravy určené přímo pro děti.

Výhodná nabídka oblíbených produktů pro děti. Nákupem balíčku ušetříte 10 %. Balíček obsahuje 2x probiotický přípravek Pro Em San Berry a 1x Pro Basan za výhodnou cenu. Balíček dětem vydrží cca 2 měsíce.

Výhodou je, že žádný z těchto doplňků stravy není ve formě tobolek na polykání, s čímž má mnoho dětí problém.

Probiotika Střeva základ Junior


 

Složení

Voda; cukrový sirup (melasa) a různé druhy cukru (melasa a cukry jsou během procesu fermentace spotřebovány bakteriemi a přeměněny na kyselinu mléčnou); směs z léčivých bylin a rostlin; mikroorganismy, přírodní malinové aroma, sladidlo: extrakt ze stévie.

Směs z rostlin a z léčivých bylin obsahuje:

ananas; kořen anděliky lékařské; anýzový plod; bazalková nať; koprové plody; fenyklový plod; šípek; borůvka; listy malinovníku; květ černého bezu; zázvor; listy olivníku; nať dobromyslu; máta peprná; listy rozmarýnu; rooibos; listy jetele lučního; listy šalvěje lékařské; semena černuchy seté (černý kmín); lékořice; nať tymiánu; výtažek z grapefruitových jader; výtažek z jader vinné révy (OPC); Ling Zhi. Obsahuje lékořici.

Obsažené bakteriální kultury (nejméně 1 · 1011 = 100 000 000 000 zárodků na 100 ml):

Bacillus subtilis; Bifidobacterium animalis; Bifidobacterium bifidum; Bifidobacterium breve; Bifidobacterium longum; Bifidobacterium infantis; Bifidobacterium lactis; Enterococcus faecium; Lactobacillus acidophilus; Lactobacillus amylolyticus; Lactobacillus amylovorus; Lactobacillus bulgaricus; Lactobacillus casei 01; Lactobacillus casei 02; Lactobacillus casei 03; Lactobacillus crispatus; Lactobacillus delbrueckii; Lactobacillus farraginis; Lactobacillus gasseri; Lactobacillus helveticus; Lactobacillus johnsonii; Lactobacillus paracasei; Lactobacillus parafarraginis; Lactobacillus plantarum; Lactobacillus reuteri; Lactobacillus rhamnosus; Lactobacillus salivarius; Lactobacillus zeae; Lactobacillus diacetylactis; Lactococcus lactis; Streptococcus thermophilus.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodně fermentovaný produkt, mohou údaje o množství buněk (bakterií) kolísat.

NUTRIČNÍ HODNOTY

NA 100 ML

V DENNÍ DÁVCE

Energetická hodnota

33,00 kJ (8,00 kcal)

10,00 kJ (2 kcal)

Tuky

0,00 g

0,00 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0,00 g

0,00 g

Sacharidy

1,60 g

0,50 g

z toho cukry

0,80 g

0,30 g

Vláknina

0,70 g

0,20 g

Bílkoviny

0,00 g

0,00 g

Sůl

0,01 g

0,003 g

     

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Bakteriální kultury

cca 3 · 1010 KTJ*

Extrakt z bylinné směsi

315,00 mg

Výtažek z grepfruitových jader

4,90 μl

Ling Zhi

20,00 mg

Extrakt z jader vinné révy

20,00 mg

Cukrová třtina

0,30 g

Cukrový sirup (melasa)

0,40 ml

*   KTJ - kolonii tvořící jednotka

 

SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO USKLADNĚNÍ PRODUKTU: Před otevřením uchovávejte při max. 20°C. Po otevření chraňte před světlem a uchovávejte v chladu při max. 7 °C. Spotřebujte do 30 dnů po otevření.  Láhev nepokládejte. Nepijte přímo z láhve. Vlivem tvorby oxidu uhličitého se může v láhvi vytvořit mírný přetlak.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.