Pro Dialvit Kids

Jste připraveni poskytnout svým dětem všechny nutriční hodnoty, které potřebují pro zdravý růst a vývoj? Představujeme Pro Dialvit Kids - multivitamínový preparát speciálně navržený pro potřeby vašich malých.

Pro Dialvit Kids je menší bráška našeho oblíbeného Pro Dialvit 44. Jeho speciální složení a velikost tobolek je uzpůsobeno pro děti ve věku 7–10 let. Každá tobolka obsahuje bohatou směs vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a přírodních látek s polyfenoly. A co je nejlepší? Všechny tyto složky jsou získány z léčivých hub, takže jsou zcela přirozené a přátelské k dětskému tělu.

Pro Dialvit Kids je dodáván v balení obsahujícím 270 kapslí. To znamená, že jedno balení vydrží na celé tři měsíce, takže se nemusíte obávat neustálého doplňování zásob.

A aby to bylo ještě lepší, doba dodání je jen 1-4 pracovní dny. Takže i když vám dojdou zásoby, nové dorazí v rekordně krátké době.

S Pro Dialvit Kids poskytnete svým dětem vše, co potřebují pro zdravý a šťastný růst. Nečekejte déle a objednejte si svůj balíček ještě dnes!

Přesvědčivé odrážky:
- Speciálně navržený pro děti ve věku 7–10 let
- Obsahuje bohatou směs vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a přírodních látek s polyfenoly
- Všechny složky jsou získány z léčivých hub, takže jsou zcela přirozené a bezpečné
- Balení obsahuje 270 kapslí - dostatek na celé tři měsíce
- Rychlá doba dodání 1-4 pracovní dny.

1 005 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Pro Dialvit Kids

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Vitamíny pro děti Pro Dialvit Kids

Tak trochu jiný Multivitamínový přípravek pro děti od 7-10 let

Představit některé produkty na našem e-shopu je někdy opravu složité, protože jsou součástí některé z terapií, které se u nás málo využívají a mnohdy o nich ještě ani nikdo neví. Tak je tomu i s naším "mulťákem" pro děti Pro Dialvitem Kids, který se využívá v mitochondriální a ortomolekulární medicíně k doplnění nezbytných přírodních látek pro naše buňky samotné, konkrétně pro Mitochondrie v nich. Mitochondrie mají za úkol vytvářet nepřetržitě energii pro celý organismus v podobě molekuly ATP. Za den vyrobí v ideálním případě takové množství ATP, kolik sami vážíme. Bez ATP bychom téměř okamžitě padli, jako když vypnete proud. O mitochodriích se nyní hodně diskutuje především v regenerativní a logevity (anti-age) medicíně.

Pro Dialvit Kids od firmy TISSO obsahuje hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly. Některé vitamíny jsou zároveň antioxidanty. Antioxidanty pomáhají chránit buňky před škodlivými volnými radikály. Volné radikály jsou odpadním produktem našeho metabolismu, který v těle reaguje s kyselinami a poškozuje jednotlivé buňky.

Složení

Rýžový protein (20,31 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza st.3 (HPMC); kurkumový prášek (9,02 %); Agaricus blazei Murill
(6,77 %); výtažek z jader vinné révy (6,77 %); prášek z Aloe vera; Shiitake (houževnatec jedlý); rýžové otruby; vitamín C (kyselina L-askorbová) (3,61 %); L-glutathion; hořečnaté soli kyseliny citrónové (1,75 %); glukonát zinku (1,58 %); extrakt z granátového jablka (kyselina ellagová 40 %); přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol-acetát) (1,34 %); glukonát manganatý (0,73 %); L-karnitin-L-tartrát; separační látky: hořečnaté soli mastných kyselin; vitamín B3 (niacin); kyselina pangamová; kyselina orotová; vitamín B5 (kyselina pantothenová); lecitin ze sóji; lutein; Ling Zhi (lesklokorka lesklá); bromelain; vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B12 (kyanokobalamin); vitamín B1 thiamin-hydrochlorid); vitamín B2 (riboflavin); vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid); koenzym Q10; kyselina listová; chlorid chromitý, selenan sodný; biotin.

POZOR: Zákazníci se nás často ptají, jestli mohou užívat výrobky, v nichž je obsažen lecitin ze sóji, když mají intolerance nebo alergie na sóju.

Odpověď je ano. Lidé s alergií nebo intolerancí na sóju reagují na proteiny v sóje. Lecitin ze sóji obsahuje takové množství proteinu, které je naprosto neproblematické. Zkonzultujte však svůj konkrétní případ u svého ošetřujícího lékaře nebo terapeuta.

Viz wikipedie: Lecitin, jehož název vznikl ze starořeckého lekithos, což znamená žloutek, je klasický název pro fosfatidylcholin a společný výraz pro všechny lipidy, přesněji fosfolipidy, které jsou složené z mastné kyseliny, glycerolu, kyseliny fosforečné a cholinu. Ty jsou složkou vnější buněčné membrány živočichů a rostlin. Lecitin je průvodní látkou tuků a mastných kyselin a zvláště hojně se nachází ve vaječných žloutcích a buňkách semen rostlin.

 

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Agaricus blazei Murill

150,00 mg

 

Prášek z Aloe vera

150,00 mg

 

Biotin

20,00 μg

40,00

Bromelain

3,00 mg

 

Chrom

25,00 μg

62,50

Koenzym Q10

900,00 μg

 

Kurkumový prášek

199,80 mg

 

Kyselina listová

150,00 μg

75,00

Výtažek z granátového jablka

12,00 mg

 

L-karnitin

10,20 mg

 

Lecitin ze sóji

6,00 mg

 

L-glutathion

45,00 mg

 

Ling Zhi (lesklokorka lesklá, reishi)

4,50 mg

 

Lutein

300,00 μg

 

Mangan

2,00 mg

100,00

Přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol-acetát)

10,00 mg

83,33

Kyselina orotová

7,50 mg

 

Kyselina pangamová

7,50 mg

 

Rýžové otruby

150,00 mg

 

Rýžový protein

450,00 mg

 

Selen

50,00 μg

90,91

Shiitake

150,00 mg

 

 

 

 

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Vitamin B1

1,00 mg

90,91

Vitamín B2

1,10 mg

78,57

Vitamín B3

12,00 mg

75,00

Vitamín B5

6,00 mg

100,00

Vitamín B6

0,70 mg

50,00

Vitamín B12

1,80 μg

72,00

Vitamín C

80,00 mg

100,00

Vitamín D3

5,00 μg

100,00

Zinek

5,00 mg

50,00

*   doporučené množství dle LMIV

 

   

450 MG (DENNÍ DÁVKA) RÝŽOVÉHO PROTEINU OBSAHUJE

 

L-alanin

19,13 mg

 

L-arginin

29,51 mg

 

Kyselina L-asparagová

32,24 mg

 

L-cystein

6,22 mg

 

Kyselina L-glutamová

63,49 mg

 

L-glycin

15,14 mg

 

L-histidin

8,43 mg

 

L-isoleucin

15,32 mg

 

L-leucin

30,18 mg

 

L-lysin

12,80 mg

 

L-metionin

13,15 mg

 

L-fenylalanin

19,45 mg

 

L-prolin

15,71 mg

 

L-serin

17,50 mg

 

L-treonin

13,15 mg

 

L-tryptofan

3,27 mg

 

L-tyrosin

11,91 mg

 

L-valin

21,83 mg

 
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 3 x denně 3 kapsle, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.
  • V konceptu Cellsymbiosistherapie® podle MUDr. Heinricha Kremera patří Pro Dialvit Kids od TISSO spolu s produkty Pro Curmin Complete II a Pro Sirtusan k hlavním „mitochondriálním“ produktům.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.