Balíček Student a Manažer

Dopřejte si náš Balíček Student a Manažer a ušetřete

Představujeme Balíček Student a Manažer, který je ideální pro ty, kteří vedou aktivní a náročný životní styl. Tento balíček je složen z tří doplňků stravy - Pro Omnineuro, Pro Mineral Complete a Pro Q10 Spectrum.

  • Pro Omnineuro je doplněk stravy, který je určen pro ty, kteří potřebují extra podporu pro svou mysl a tělo.
  • Pro Mineral Complete je komplex minerálních látek a vitamínů a je ideální pro ty, kteří hledají zdravý a vyvážený způsob, jak podporovat své celkové zdraví.
  • Pro Q10 Spectrum je doplněk stravy s koenzymem Q10. Je určen pro ty, kteří hledají doplněk stravy, který podporuje energetický metabolismus a přirozenou energii těla.

Nabízíme vám tento balíček s 10% slevou. Vyzkoušejte Balíček Student a Manažer a začněte cítit rozdíl v tom, jak se cítíte a jak fungujete.

4 869 Kč
Balíček Student a Manažer

Detailní popis produktu

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Výhodný balíček nejen pro studenty a manažery

Pro Omnieuro

Obsah: 135,8 g = 180 kapslí
Doporučené užívání: 1 x denně 6 tobolek nejlépe dopoledne s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Omnieuro.

 

Pro Mineral Complete

Obsah: 280g = 300 kapslí
Doporučené užívání: 10 kapslí s dostatečným množstvím tekutiny rozložené do celého dne.

Více informací o produktu Pro Mineral Complete.

 

Pro Q10 Spectrum

Obsah: 26 g = 60 kapslí
Doporučené užívání: 1 x denně 2 kapsle nejlépe s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Q10 Spectrum.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.