Pro Base

Neohodnoceno

Přírodní doplněk stravy s vysokým pH pro odkyselení organismu. Obsahuje vyvážený podíl zásaditých minerálů (pH – cca 9,3) podporujících optimalizaci acidobazické rovnováhy organismu. Zinek přispívá ke správnému fungování acidobazického metabolismu a hořčík podporuje elektrolytickou rovnováhu v těle.

Obsah: 228,0 g = 270 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko


  • Skladem
985 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Doplněk stravy s vápníkem, hořčíkem a zinkem ve formě zásaditého prášku s minerály v kapslích

Pro Base od TISSO je doplněk stravy s vyváženou kombinací minerálních látek. Minerály jsou životně důležité a pro fungování lidského organismu nepostradatelné látky. Složení produktu Pro Base je postaveno na vysoce zásadité pH hodnotě. To vede k vysoké polarizační aktivitě, která umožňuje rychlé vstřebávání a jemnou regulaci acidobazické rovnováhy (rovnováhy mezi kyselinami a zásadami).

  • Zinek přispívá ke správnému fungování acidobazického metabolismu.
  • Hořčík podporuje elektrolytickou rovnováhu v těle.

 

Složení

Separační prostředky: hydrogenuhličitan sodný (35,34 %); uhličitan vápenatý (23,53 %); uhličitan hořečnatý (15,34 %); obal tobolky: hydroxyprophylmethyl celulóza (HPMC) st. 0; uhličitan draselný (11,61 %); glukonát zinku; separační prostředek: oxid křemičitý.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Vápník

710,00 mg

89,00

Draslík

495,00 mg

25,00 * *

Hořčík

330,00 mg

88,00

Zinek

11,00 mg

110,00

*      doporučené množství dle LMIV

 

* *   podle referenční hodnot zemí Německo, Rakousko, Švýcarsko (D-A-CH)

 
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 3 x denně 3 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody. 
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Zajímá vás problematika detoxikace organismu?

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.