Potřebujete podpořit své tělo v náročných situacích? Představujeme Pro Base, produkt zaměřený na dodání vápníku, hořčíku a draslíku v optimálním poměru. Tento doplněk stravy je ideální pro sportovce, manažery a všechny, kteří pracují v stresovém prostředí.

Pro Base je zvláště účinný díky své zásadité povaze (pH cca 9,3), která pomáhá vyrovnávat stres, ať už duševní nebo fyzický.

Pro Base je k dispozici ve formě kapslí, což umožňuje snadné a pohodlné dávkování. Každé balení obsahuje 270 kapslí, což odpovídá 228 g produktu.

Minimální trvanlivost a číslo šarže naleznete na víčku balení. Produkt doručujeme do 1-4 pracovních dnů.

Vyzkoušejte Pro Base a začněte podporovat své tělo v náročných situacích přirozeným a efektivním způsobem.

1 082 Kč
Dostupnost: Skladem (6 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Vápník, hořčík a zinek – doplněk stravy Pro Base

Doplněk stravy s vápníkem, hořčíkem a zinkem ve formě zásaditého prášku s minerály v kapslích

Pro Base od TISSO je doplněk stravy s vyváženou kombinací minerálních látek. Minerály jsou životně důležité a pro fungování lidského organismu nepostradatelné látky. Složení produktu Pro Base je postaveno na vysoce zásadité pH hodnotě. To vede k vysoké polarizační aktivitě, která umožňuje rychlé vstřebávání a jemnou regulaci acidobazické rovnováhy (rovnováhy mezi kyselinami a zásadami).

Složení

Separační prostředky: hydrogenuhličitan sodný (35,34 %); uhličitan vápenatý (23,53 %); uhličitan hořečnatý (15,34 %); obal tobolky: hydroxyprophylmethyl celulóza (HPMC) st. 0; uhličitan draselný (11,61 %); glukonát zinku; separační prostředek: oxid křemičitý.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Vápník

710,00 mg

89,00

Draslík

495,00 mg

25,00 * *

Hořčík

330,00 mg

88,00

Zinek

11,00 mg

110,00

*      doporučené množství dle LMIV

 

* *   podle referenční hodnot zemí Německo, Rakousko, Švýcarsko (D-A-CH)

 
  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 3 x denně 3 kapsle nejlépe mezi jídly, zapijte 200 ml neperlivé vody. 
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.