Pro Boswellia

Pro Boswellia! Tento unikátní doplněk stravy kombinuje sílu lipozomálního plnospektrálního komplexu Boswellia s 65% extraktem Boswellia serrata, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a efektivitu.

893 Kč
Dostupnost: Skladem
Pro Boswellia
boswelia
Novinka

Detailní popis produktu

bez laktózy

bez laktózy

veganské

veganské

bezlepkový

bezlepkový

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

přírodní přísady

přírodní přísady

bez znečištění

bez znečištění

bez chemických přísad

bez chemických přísad

 

boswelia-obr

Proč si vybrat Pro Boswellia?

  • Přírodní podpora: Vysoce koncentrovaný extrakt Boswellia serrata.
  • Maximální vstřebatelnost: Lipozomální technologie umožňuje optimální absorpci boswellových kyselin do organismu.
  • Podpora regenerace: Tradiční využití kadidla pro své příznivé vlastnosti, které napomáhají regeneraci těla.
  • Bezpečné a přírodní složení: Žádné nepřirozené přísady, pouze to nejlepší z přírody pro vaše zdraví.

Neváhejte a objednejte si Pro Boswellia ještě dnes na našem e-shopu mitolife.cz a zažijte přirozenou cestu ke zdraví a pohodě díky síle přírody! Objednat Pro Boswellia

Složení:

Lipozomální komplex plného spektra boswellie 250 mg, Boswellia serrata extrakt 400 mg z toho 65 % boswellových kyselin 260 mg

Poznámka:

Obsahuje 100 % přírodních složek bez přidaných konzervačních látek a umělých přísad (zvýrazňovačů chuti, barviv, aromat a sladidel). 

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Lipozomální komplex plného spektra boswellie

250 mg 

 

Boswellia serrata extrakt

400 mg 

 

 z toho 65 % boswellových kyselin

*   doporučené množství dle LMIV

 

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Doporučuje se užívat 1 až 2 tobolky denně s dostatečným množstvím tekutiny při jídle obsahujícím tuk. Doporučená denní dávka nesmí být překročena.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.