Jak podpořit hubnutí? Pomohou přírodní doplňky stravy!

O čem je dnešní strava? Proč se nám ani přes nepřeberné množství informací o hubnutí nedaří nadváhy zbavit? Tyto otázky si právem klade čím dál více lidí. Obezity přibývá a nemocných také. Ano, průměrná délka našich životů se od začátku 19. století prodloužila na dvojnásobek. Ovšem za jakou cenu? Farmaceutické firmy vydělávají miliardy na léčení dlouhodobě nemocných. Udržování nezdravých lidí dlouho při životě se stalo lukrativním byznysem.

 

Plnohodnotná strava vs. prázdné kalorie

Pro udržení zdraví a prevenci je strava jedním z nejdůležitějších faktorů. Často však přijímáme nezdravé potraviny s prázdnými kaloriemi. V našem jídelníčku tudíž chybí důležité živiny jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky. Tyto tzv. mikroživiny jsou pro nás mnohem důležitější než makroživiny. Je paradoxní, že to, co nazýváme „mikro“ = „mini“ je pro naše zdraví mnohem důležitější.

Nejen nesprávná skladba jídelníčku však tento problém způsobuje. Za posledních 20 let například klesl obsah vitamínů v některých druzích ovoce až na 20%, což znamená 80% úbytku! Potrava, kterou přijímáme, tedy často již neodpovídá původnímu plánu „Stvořitele“ a trpí tím hlavně naše buňky.

 

Podpořte hubnutí a své zdraví potravinovými doplňky na hubnutí

Právě  z těchto důvodů doporučujeme zařadit do každodenního jídelníčku i přírodní doplňky stravy na hubnutí té nejvyšší kvality, které v našem e-shopu také prodáváme. Tyto doplňky mohou našemu tělu doplnit potřebné mikroživiny a další potřebné látky. Přirozené látky přírodního původu jsou pro naše tělo vždy nejpřínosnější. Doporučujeme pro hubnutí především tyto výživové doplňky:

 

PRO CARNITIN – přírodní spalovač tuků

Tento přípravek obsahuje L-karnitin, vitamín C, důležité mastné kyseliny a rovněž řadu esenciálních aminokyselin. L-carnitin patří mezi přírodní spalovače tuků, které mohou významně dopomoci k hubnutí. V lidském organismu rovněž zastává úlohu v transportu mastných kyselin do buněčných mitochondrií, kde jsou následně mastné kyseliny spáleny.

Pro Carnitin - doplněk stravy na hubnutí

 

PRO SIRTUSAN – nastartuje metabolismus

Tento doplněk stravy s extraktem z křídlatky japonské obsahuje resveratrol a další přírodní látky bohaté na polyfenoly. Obsažené látky s polyfenoly a flavonoidy pomáhají nastartovat metabolismus, což je důležité pro hubnutí, pozitivně působí rovněž naše zdraví, vitalitu, imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.

Pro Sirtusan – doplněk stravy na hubnutí

 

Chcete zhubnout? Máme pro vás několik tipů.

Má váš jídelníček vše, co tělo potřebuje pro hubnutí? Náš každodenní jídelníček by měl být bohatý na nutriční látky v podobě kvalitních tuků, sacharidů a bílkovin živočišného i rostlinného původu. Zároveň je potřebné, aby tyto potraviny obsahovaly všechny důležité vitamíny, enzymy, minerály a stopové prvky.

Nezaměřujte svou pozornost pouze na kalorie – mnohem důležitější pro fungování našeho těla jsou tzv. mikroživiny.

Každé sousto, které vložíte do úst, se stane vaší součástí, energií, pohonnou látkou. Kvalitní energii získáte jen kvalitní stravou.

Zařaďte do svého jídelníčku také doplňky stravy na hubnutí. Dbejte na to, aby byly 100% přírodního původu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.