Jak podpořit hubnutí?

O čem je dnešní strava? Proč se nám ani přes nepřeberné množství informací o hubnutí nedaří nadváhy zbavit? Tyto otázky si právem klade čím dál více lidí. Obezity přibývá a nemocných také. Ano, průměrná délka našich životů se od začátku 19. století prodloužila na dvojnásobek. Ovšem za jakou cenu? Farmaceutické firmy vydělávají miliardy na léčení dlouhodobě nemocných. Udržování nezdravých lidí dlouho při životě se stalo lukrativním byznysem.

 

Plnohodnotná strava vs. prázdné kalorie

Pro udržení zdraví a prevenci je strava jedním z nejdůležitějších faktorů. Často však přijímáme nezdravé potraviny s prázdnými kaloriemi. V našem jídelníčku tudíž chybí důležité živiny jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky. Tyto tzv. mikroživiny jsou pro nás mnohem důležitější než makroživiny. Je paradoxní, že to, co nazýváme „mikro“ = „mini“ je pro naše zdraví mnohem důležitější.

Nejen nesprávná skladba jídelníčku však tento problém způsobuje. Za posledních 20 let například klesl obsah vitamínů v některých druzích ovoce až na 20%, což znamená 80% úbytku! Potrava, kterou přijímáme, tedy často již neodpovídá původnímu plánu „Stvořitele“ a trpí tím hlavně naše buňky.


 

PRO SIRTUSAN

Tento doplněk stravy s extraktem z křídlatky japonské obsahuje resveratrol a další přírodní látky bohaté na polyfenoly.

TISSO_Naturprodukte_Pro-Sirtusan

 


Chcete zhubnout? Máme pro vás několik tipů.

Má váš jídelníček vše, co tělo potřebuje pro hubnutí? Náš každodenní jídelníček by měl být bohatý na nutriční látky v podobě kvalitních tuků, sacharidů a bílkovin živočišného i rostlinného původu. Zároveň je potřebné, aby tyto potraviny obsahovaly všechny důležité vitamíny, enzymy, minerály a stopové prvky.

Nezaměřujte svou pozornost pouze na kalorie – mnohem důležitější pro fungování našeho těla jsou tzv. mikroživiny.

Každé sousto, které vložíte do úst, se stane vaší součástí, energií, pohonnou látkou. Kvalitní energii získáte jen kvalitní stravou.