Stop jarním alergiím – podpořte imunitu přírodními doplňky stravy Pro Vita C a Pro Agalostrum

Často trpíte jarními alergiemi? Nebo jarní únavou? Pokuste se ulehčit Vašemu tělu očistným jarním detoxem podpořeným vhodnými doplňky stravy, na který je právě teď nejlepší čas. Ostatně kdy jindy je na menší „detox“ vhodnější doba než na jaře, kdy se celá příroda probouzí, a s ní bychom se měli po „zimním spánku“ probudit i my?

IMG_3378

 

Alergie i jarní únava mají společného jmenovatele – oslabený imunitní systém

Stejně jako na podzim nebo kdykoliv jindy, kdy se střídá jedno roční období s druhým, je i teď na jaře vhodné organismu ulehčit a podpořit jeho přirozené detoxikační mechanismy, které zná náš organismus dokonale, jen je potřeba pro něj nastavit vhodné podmínky.

Jako alergii označujeme přehnanou reakci našeho imunitního systému na látky, se kterými se běžně setkáváme v každodenním životě. Spouštěčem alergie může být téměř cokoliv – pyl stromů, prach, bodnutí hmyzem. Občas vtipkujeme, že jsme alergičtí na práci nebo na politiku, ale možná i tyto věci lze vhodným jarním detoxem zjemnit :-). Vraťme se k alergii, tu způsobuje nepřiměřená aktivace protilátek ze skupiny imunoglobulinu E, které reagují na danou látku, přesněji alergen. Alergické reakce mohou být velmi různé – od pouhé rýmy či kýchání po velmi závažnější anafylaktický šok.

Únava je oproti tomu stav organismu, kdy nemáme dostatečnou energii na vykonávání naprosto běžných i nenáročných aktivit každodenního života kvůli nahromaděným toxinům nebo metabolitům v organismu či kvůli celkové oslabenosti organismu.

 

Proč je vhodné naši imunitu podpořit a naopak ji dále nezatěžovat?

 • Naše tělo je bombardováno toxiny každý den, ať už si to připouštíme nebo ne. Toxiny jsou ve vzduchu, který dýcháme, v potravě, kterou jíme a vodě, kterou pijeme.
 • Pokud bydlíme ve městě, pracujeme v kanceláři a nesportujeme, už jen tím imunita velmi trpí – chybí nám čerstvý vzduch a našim buňkám schází dostatečné okysličení, které se například může podpořit pravidelnou lehkou sportovní aktivitou.
 • Zlepšením imunity automaticky potlačíme jiné symptomy, se kterými se můžeme potýkat, jako je chronická únava, podrážděnost, stres, přecitlivělost, úzkost, bolesti hlavy, alergie, nadváha… Samozřejmě tyto problémy mohou být naprosto individuálního a různého původu, ale pokud je imunita organismu oslabená, často tělo trpí na více úrovních.

 

Čím naši imunitu podpořit?

 • V prvé řadě dbát na zdravou protizánětlivou stravu k podpoře funkce střev a správné absorbci živin až na buněčnou mitochondriální úroveň – zcela z jídelníčku vyřadit rafinovaný cukr, sladkosti, čokolády, jídla z mikrovlnky, konzervované potraviny, smažená jídla, uzeniny, dorty a další „dobroty“.
 • Omezit nebo zcela vyřadit alkohol, kávu, slazené limonády, samozřejmě kouření.
 • Používat počítač a mobil jen po nezbytně nutnou dobu.
 • Lehce a pravidelně sportovat.
 • Pravidelně užívat kvalitní přírodní doplňky stravy.

 

Na podporu imunity proti alergiím doporučujeme naše doplňky stravy Pro Agalostrum a Pro Vita C

Pro Agalostrum – kolostrum vysoké kvality doplněné o přírodní Vitamín D3 a výtažek z žampionu brazilského.

Kolostrum nebo také tzv. kolostrální mléko je mléko od všech savců, které produkuje matka během prvních tří dnů po porodu. Společnost Tisso v tomto doplňku využívá mléko německých krav během prvních 12 hodin následujících po narození telete. Díky tomu kolostrum obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, enzymů, růstových faktorů, imunoglobulinů, vitamínů a minerálů. Proč je kolostrum tak unikátní? Protože první mléko savců může bez problému užívat i člověk. Soubor obsažených vysoce kvalitních látek přispívá k podpoře imunity organismu v období nemocí či alergií.

 

V jakých oblastech může Pro Agalostrum pomoci?

 • Při slabé imunitě organismu v období chřipek a nachlazení, v době senných rým a alergií.
 • Jako podporující doplněk stravy při léčbě rakoviny a jiných vážných onemocněních.

 

Jak Pro Agalostrum užívat?

Doporučené dávkování je 2 x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, poté zapít 200 ml neperlivé vody.

 

IMG_3382

 

Chci zakoupit Pro Agalostrum

 

Pro Vita C – přírodní doplněk stravy s vitamínem C a sladidlem ze stévie

Vitamín C je pro náš organismus velmi důležitý – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervového systému, ke správnému fungování naší psychiky a hlavně imunitního systému. Asi každý ví, že když je nemocný, trpí chřipkou, rýmou či kašlem, má denní příjem vitamínů C značně zvýšit nejlépe ve formě kvalitního ovoce, zeleniny či doplňků stravy.

Vitamín C si náš organismus neumí sám vyrobit, proto je jeho příjem na denní bázi nutností. Pro Vita C od TISSO je unikátní v tom, že díky svému složení zajišťuje kontinuální a dostatečný příjem vitamínu v průběhu celého dne.

 

V jakých oblastech je vitamín C nepostradatelným pomocníkem?

 • Přispívá ke správné funkci imunitního systému, podporuje imunitu v boji proti alergiím a nemocem.
 • Zvyšuje schopnost vstřebávání železa.
 • Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Přispívá ke správné funkci nervového systému a ke správnému fungování naší psychiky.

 

Složení

 • Prášek z plodů aceroly 
 • Prášek z plodů datlí 
 • Prášek z plodů fíků 
 • Prášek z plodů borůvek 
 • Prášek z plodů šípků
 • Prášek z rakytníku řešetlákového
 • Prášek z plodů černého rybízu 


Jak Pro Vita C užívat?

Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

IMG_3388

 

Chci zakoupit Pro Vita C

 

Chcete se o problematice imunity a alergií dočíst více?

 

Poprvé publikováno: 27.4.2018

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.