Přivítejte jaro plní energie bez jarní únavy

"Většinu z nás sužuje po zimě nedostatek energie. Po tmavých chladných dnech se cítíme „vyždímaní“. Jaro ale konečně zaklepalo na dveře a po dlouhém zimním období se dny prodlužují. Prožijte jaro plní elánu a pozitivní nálady. Naše energie úzce souvisí se zdravým zažívacím ústrojím, a právě na něj se v dnešním článku zaměříme."

Co můžete udělat, abyste se dostali opět do kondice?

  • Jezte co nejvíce čerstvého ovoce, zeleniny a bylinek. A to nejlépe v bio kvalitě.
  • Omezte přísun prázdných kalorií a zkuste vyřadit z vašeho jídelníčku cukr.
  • Jezte jen kvalitní libové maso a sladkovodní ryby. Důkladně při tom dbejte na původ masa, které kupujete.
  • Nepodceňujte ani pitný režim. Denně byste měli vypít 1,5–2 litry čisté neperlivé vody nebo neslazených čajů.
  • Zařaďte do svého jídelníčku aktivní mikroorganismy a vlákninu

Svým klientům v rámci nutričního poradenství doporučuji přírodní doplňky stravy s obsahem vlákniny a mikroorganismů. Podpoří funkci střev a usnadní vstřebání všech potřebných živin ze stravy. Na podporu mikroflóry tlustého a tenkého střeva jsou určeny probiotika PRO EM SAN a PRO BASAN COMPLETE, prebiotika PRO PRÄBIOMA a  ke správné regeneraci střevní sliznice je vhodné využít produkt PRO MUCOSA. Německé produkty TISSO jsou výjimečné tím, že neobsahují žádné konzervanty či chemické přísady a jsou 100% přírodní. Obsahují pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality, které zůstávají díky šetrnému zpracování zachovány ve své původní čisté podobě. TISSO využívá suroviny, které nabízí příroda sama. Při výběru rostlinných polyfenolů, minerálů, vitamínů a stopových prvků je kladen důraz na vysokou kvalitu a čistotu.

balicek-streva-sliznice_1

Jarní hit – Balíček Střeva a sliznice nakoupíte na mitolife.cz se slevou.

PRO EM SAN obsahuje 31 aktivních mikroorganismů a 24 zdraví podporujících bylinných a rostlinných extraktů. Pro intenzivnější navýšení energie můžete do svého jídelníčku přidat ještě PRO BASAN COMPLETE složený z rostlinné vlákniny, vitamínů B a dvanácti aktivních mikroorganismů na podporu tenkého střeva. A nakonec PRO MUCOSA, která pomáhá k podpoře obnovy střevní sliznice. Všechny tyto 3 produkty Balíček Střeva a sliznice obsahuje.

 

Případně ještě vyzkoušejte PRO SANATOX s chlorelou a výtažkem z česneku medvědího. Zbavte se únavy a přivítejte jaro se spokojeným úsměvem na tváři. 🙂

 

Poprvé publikováno: 2. 8. 2016