Tip

Balíček Střeva Delux

2 hodnocení

Jedinečná nabídka luxusního komplexního balíčku na podporu střev a střevní sliznice – ušetříte 10%. Tento balíček jsme sestavili z našich nejlepších probiotik a prebiotik na podporu střev a střevní sliznice: Pro Em San, Pro Basan Complete, Pro Mucosa a Pro Agalostrum.

  • 5 476 Kč 547 Kč –10 %
  • Skladem
4 929 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Všechny produkty v balíčku jsou:

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánské

vegetariánské

 

Nejlepší prebiotika a probiotika v DELUX balení

Komplexní balíček preparátů na podporu střeva a střevní sliznice – naše nejlepší probiotika a prebiotika

Přírodní probiotika Pro Em SanPro Em San

Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt. Doplněk stravy Pro Em San se užívá jako podpora imunitního systému v dobách jeho oslabení i jako prevence vzniku onemocnění, při zácpách k zajištění správné funkce střev a střevní sliznice, při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry, jako podpora při léčbě onemocnění propustnosti střev (leaky gut syndrom) a zánětlivých onemocnění střev a střevní sliznice.

 

Obsah: 1 000 ml 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně 30 ml, popřípadě 3 x denně 10 ml (jedna odměrka) samostatně nebo v neperlivé vodě. Nejlépe 30 minut před jídlem.

Více informací o produktu Pro Em San.

 

Kvalitní probiotika Pro Basan CompletePro Basan Complete

Probiotický přípravek podporující zejména oblast tenkého střeva. Tento doplněk stravy obsahuje čistě rostlinou vlákninu, aktivní mikroorganismy a B-vitamíny. Užívá se při střevních onemocněních na podporu regenerace střevní sliznice a střevní flóry (colitis ulcerosa, morbus crohn a jiná), při onemocnění propustnosti střev na podporu léčby leaky gut syndromu, po užívání antibiotik jako podpora při obnovení střevní flóry, ...

 

Obsah: 60 g prášku
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně rozmíchejte 2 g (= 2 odměrky, případně lehce vrchovatou čajovou lžičku) ve sklenici vody (naplněné do poloviny). Nechte 10 minut bobtnat. Vhodná je konzumace večer před spaním nebo ráno nejméně půl hodiny před snídaní.

Více informací o produktu Pro Basan Complete.

 

 

Doplněk stravy na podporu regenerace střevní sliznice Pro Mucosa

Pro Mucosa

Tento přírodní doplněk stravy přispívá k udržení zdravé a optimálně fungující střevní sliznice. Rovněž podporuje hubnutí.

 

Obsah: 185,1 g = 360 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené dávkování: 3 x denně 4 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody. U tohoto produktu se doporučuje postupné navyšování denní dávky.

Více informací o produktu Pro Mucosa.

 

Kolostrum Pro Agalostrum

Pro Agalostrum

V tomto doplňku stravy je kolostrum ve své nejlepší podobě doplněné o přírodní vitamín D3. Doporučuje se především při slabé imunitě organismu, jako podporující doplněk stravy při léčbě vážných onemocněních, v období chřipek a nachlazení a v době senných rým a alergií na podporu imunity a na podporu regenerace střevní sliznice.

 

Obsah: 86,0 g = 120 kapslí 
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.

Více informací o doplňku stravy Pro Agalostrum.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.