Tip

Balíček Student Delux

1 hodnocení

Dopřejte si náš exkluzivní Balíček Student Delux a ušetřete až 10%! Balíček obsahuje tři doplňky stravy podporující optimální fungování naší psychiky, podporuje proces učení a posiluje paměť. Pro Omnieuro obsahuje látky, které pomáhají pozitivně nabudit a podpořit mentální činnost nutnou ke studiu a k učení. Látky v Pro Sirtusan pozitivně ovlivňují imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost. A Pro Dialvit je multivitamínový přípravek XXL třídy.

  • 4 244 Kč 424 Kč –10 %
  • Skladem
3 820 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Delux balíček doplňků stravy pro studenty

pro-omnieuro2Pro Omnieuro

Přírodní doplněk stravy s L-karnosinem a L-taurinem přispívá k udržení správné hladiny homocystinu v krvi. Tím zároveň podporuje optimální fungování psychiky, mentální činnosti, bojuje proti stresu a únavě.

 

Obsah: 135,8 g = 180 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně 6 tobolek nejlépe dopoledne s jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Omnieuro.

 

 

pro-sirtusan2Pro Sirtusan

Pro Sirtusan s extraktem z křídlatky japonské obsahuje resveratrol a další rozmanité druhy přírodních látek bohaté na polyfenoly. Obsažené látky podporují funkci mitochondrií, jejich výkonnost a funkčnost. Rovněž pomáhají nastartovat metabolismus, bojují proti únavě a pozitivně ovlivňují imunitu, mozkovou činnost a dlouhověkost.

 

Obsah: 35,7 g = 60 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 1 kapsle nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Sirtusan.

 

pro-dialvit2Pro Dialvit44

Multivitamínový přípravek XXL třídy je vyživující, chránící, regenerační a detoxikační preparát. Slouží k doplnění důležitých vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a polyfenolů nezbytně nutných ke správné funkci našeho organismu. Zvýšená potřeba těchto látek je vhodná zejména pro studenty a osoby s velkým psychickým i fyzickým zatížením a stresem. Tento doplněk stravy je vhodný na podporu proti únavě, pro podporu imunity a regenerace po náročném dni.

 

Obsah: 186,4 g = 300 kapslí

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 5 kapslí, nejlépe půl hodiny před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o produktu Pro Dialvit44.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.