Představujeme Vám "Pro Enzym", revoluční doplněk stravy, který přináší efektivní řešení pro ty, kteří se potýkají s trávicími potížemi. Vytvořený s myšlenkou na vaše zdraví a pohodlí, tento unikátní produkt je výsledkem pečlivého výběru 17 vegetariánských enzymů, které jsou nezbytné pro správné trávení potravy.

Díky svému širokému spektru enzymů, Pro Enzym naše tělo podporuje v snadnějším a efektivnějším trávení sacharidů, tuků a bílkovin. To znamená, že můžete snadno jíst jídlo, které milujete, aniž byste se obávali zažívacích potíží.

Navíc, Pro Enzym obsahuje 6 proteáz, včetně bromelainu a papainu, které jsou klíčové pro optimální trávení bílkovin. Tento produkt je také účinný při trávení potrav s vysokým obsahem vlákniny a laktózy, které mohou způsobit nepříjemné zažívací potíže.

Náš přípravek rovněž rozloží fytáty, které se nacházejí v potravinách jako jsou fazole a čočka, což umožní lepší vstřebávání minerálních látek.

Pro Enzym je přírodní, bez laktózy, bez lepku a byl testován na škodlivé látky, abyste měli jistotu, že je bezpečný a zdravý pro vaše tělo.

1. Obsahuje široké spektrum 17 vegetariánských enzymů pro efektivnější trávení.
2. Obsahuje 6 proteáz, které pomáhají optimalizovat trávení bílkovin.
3. Pomáhá při trávení potravin s vysokým obsahem vlákniny a laktózy.
4. Rozkládá fytáty pro lepší vstřebávání minerálních látek.
5. Je bezpečný, přírodní, neobsahuje laktózu ani lepek a je testován na škodlivé látky.

1 369 Kč
Dostupnost: Skladem (8 ks)

Detailní popis produktu

bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez kvasinek

bez kvasinek

bez fruktózy

bez fruktózy

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

vegetariánský

vegetariánský

Doplněk stravy s enzymy Pro Enzym

Přírodní podpora pro vaše trávení: Užijte si jídlo bez nepříjemných pocitů

Pro Enzym je vyroben pouze z vegetariánských enzymů, včetně bromelainu z ananasu a papainu z papáji. Tyto enzymy jsou schopné pracovat i v kyselém prostředí a začínají aktivně trávit již v žaludku. Na rozdíl od živočišných enzymů, Pro Enzym začíná pracovat ihned po konzumaci a je 100% vegetariánský a bezpečný.

Složení

Hydroxypropylmethylcelulóza (velikost kapsle 0), řepné řízky, amyláza, kyselá maltáza, peptidáza, glukoamyláza, proteáza 3,0, proteáza 6,0, proteáza 4,5, α-galaktosidáza, laktáza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem v prášku (MCT), fytáza, celuláza, bromelain, lipáza, papain, pektináza, invertáza, hemiceluláza.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

% DDD *

Bromelain

600.000 PU

Papain

600.000 PU

 

Protease 3.0

150 SAPU

 

Protease 4.5

45.000 HUT

 

Protease 6.0

36.000 HUT

Peptidase

24.000 HUT

Lipase

3.600 FIP

α-Amylase

36.000 DU

Glucoamylase

90 AGU

 Saure Maltase

480 DP

Invertase

600 SU

Lactase

3.000 ALU

α-Galactosidase

1.200 GALU

Cellulase

3.000 CU

Hemicellulase

750 HCU

Pectinase

75 ENDO-PGU

Phytase

30 FTU

*  doporučené množství dle LMIV

  • DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 1x 2 kapsle s dostatečným množství vody, nejlépe k jídlu.
  • UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy.
  • Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • SPECIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ: Při omezené toleranci na glukózu je nutné hlídat hladinu cukru v krvi a dávky insulinu. Při užívání kumarinových léčiv snižujících srážlivost krve musí být dávkování nutně konzultováno s lékařem. Obsahuje měkkýše, pozor při známé alergii na obsažené látky. Není vhodné pro těhotné, kojící ženy a děti.
  • VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz 
  • VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.
Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doplňky stravy
TISSO Naturprodukte GmbH
jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO_Logo_Design_mt_grau

 

 

Německá firma TISSO Naturprodukte GmbH se více než dvacet let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochondriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek, a to výlučné těch látek, které jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality dodržuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s nejmodernější výrobní technologií. Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále rozšiřuje a modernizuje vlastní výzkumné a vývojové oddělení i výrobní systém. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy od kultivace přírodních látek, přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví.

 
 

Prvotřídní přírodní doplňky stravy od německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality.
Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.
Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.