Pro Mumijo

1 hodnocení

Mumijo, přírodní směs organických i neorganických prvků s mumiem/Shilajitem, je zázrak přímo z Himalájí.

Obsah: 38,8 g = 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko


  • Skladem
1 067 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Pro Mumijo – Mumio v tabletách

Jak vypovídá sám název, Pro Mumijo od TISSA obsahuje přírodní látku mumio, která je rovněž nazývána Shilajit. Mumio je minerální směs organických a neorganických prvků, v níž jsou v malém množství zastoupeny všechny známé elementy.

Naleziště mumia jsou pouze ve středoasijském podhůří Himalájí a Altaje a v některých horských oblastech jižního Kazachstánu.

Proces utváření mumia je v odborných kruzích diskutován přibližně v posledních 25 až 50 letech. Pro bližší informace doporučujeme prostudovat související literaturu.

doplněk stravy + mumio z Himalájí
 

 

Složení

Rýžový prášek; čištěná rozpustná půda/zemina s minerály mumio (38,70 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza (HPMC) st.0. Jedna kapsle obsahuje 250 mg mumia.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Mumio

500,00 mg 

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2x denně 1 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Čtěte více o mumiu:

  • Mumio, zázrak přímo z Himalájí, seženete i v našem eshopu – Věděli jste, že i v našem obchodě můžete nakoupit stále častěji skloňované a čím dál oblíbenější mumio ve formě tablet? Jedná se o přírodní minerální směs různých organických i neorganických prvků s mumiem (setkáte se i s názvy mumijo či shilajit nebo horská pryskyřice), která pochází přímo ze srdce nedotčené přírody – z Himalájí.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.