Pro Mumijo

3 hodnocení

Mumijo, přírodní směs organických i neorganických prvků s mumiem/Shilajitem, je zázrak přímo z Himalájí.

Obsah: 38,8 g = 60 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko


  • Skladem
1 067 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 
bez chemických přísad

bez chemických přísad

bez fruktózy

bez fruktózy

bez kvasinek

bez kvasinek

bezlepkový

bezlepkový

bez znečištění

bez znečištění

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

hypoalergenní (vhodné pro alergiky)

bez laktózy

bez laktózy

přírodní přísady

přírodní přísady

veganské

veganské

 

Pro Mumijo – Mumio v tabletách

Jak vypovídá sám název, Pro Mumijo od TISSA obsahuje přírodní látku mumio, která je rovněž nazývána Shilajit. Mumio je minerální směs organických a neorganických prvků, v níž jsou v malém množství zastoupeny všechny známé elementy.

Naleziště mumia jsou pouze ve středoasijském podhůří Himalájí a Altaje a v některých horských oblastech jižního Kazachstánu.

Proces utváření mumia je v odborných kruzích diskutován přibližně v posledních 25 až 50 letech. Pro bližší informace doporučujeme prostudovat související literaturu.

 


Výhodný balíček doplňků stravy pro sportovce, jehož nákupem ušetříte 10%Balíček Sportovec obsahuje 4 pečlivě vybrané doplňky stravy na podporu sportovce jak při podávání špičkových sportovních výkonů, tak pro následnou regeneraci po náročném tréninku, zápase či závodu.  

 Doplňky stravy pro sportovce – Balíček Sportovec


 

Složení

Rýžový prášek; čištěná rozpustná půda/zemina s minerály mumio (38,70 %); obal tobolky: hydroxypropylmethyl celulóza (HPMC) st.0. Jedna kapsle obsahuje 250 mg mumia.

OBSAH LÁTEK

V DENNÍ DÁVCE

Mumio

500,00 mg 

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2x denně 1 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada zdravé a vyvážené stravy. Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR PRO ČR a SR: MitoLife, s.r.o. Lomená 1145, Kamenice 25168, IČO: 24740578, www.mitolife.cz

VÝROBCE: TISSO NATURPRODUKTE GMBH, Eisenstrasse 1, Wenden, 57482, Německo

MitoLife s.r.o. je výhradním distributorem prvotřídních doplňků stravy německé firmy TISSO Naturprodukte GmbH v České a Slovenské republice.

Produkty v našem e-shopu obsahují pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel.

Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu. Více o záruce nejvyšší kvality produktů Tisso.

 

Čtěte více o mumiu:

  • Mumio, zázrak přímo z Himalájí, seženete i v našem eshopu – Věděli jste, že i v našem obchodě můžete nakoupit stále častěji skloňované a čím dál oblíbenější mumio ve formě tablet? Jedná se o přírodní minerální směs různých organických i neorganických prvků s mumiem (setkáte se i s názvy mumijo či shilajit nebo horská pryskyřice), která pochází přímo ze srdce nedotčené přírody – z Himalájí.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.