Aktualita: Akční balíčky pro děti na Den dětí a konec školního roku + kniha Břišani k balíčkům ZDARMA

Blíží se 2 důležité události pro všechny děti. Den dětí a konec školního roku. Děti jsou to nejcennější, co máme, a proto jsem právě pro ně připravila speciální akci.

Zdraví našich dětí nás jako rodiče zaměstnává neustále. Co budou jíst? Mají dost pohybu? Děláme vše správně, abychom založili našim potomkům ty nejlepší základy zdraví do budoucího života? Jako maminka dvou klučíků vím, jak náročné je vysvětlovat dětem proč a co se jíst má a co zase ne. Proč chodit na tréninky a pravidelně se hýbat, proč, proč, proč… :-)

9. brisani

Při této příležitosti jsme se rozhodli dát slevu 20% na všechny speciální balíčky pro děti. A navíc ke každému balíčku obdržíte knihu Břišani od autorky a naší věrné zákaznice Kristýny Mothejzíkové ZDARMA.

 

brisani

kniha Břišani jako dárek k balíčkům pro děti

Při objednání jakéhokoliv balíčku pro děti do 31. 6. 2022 dostanete jako dárek ke Dni dětí a ke konci školního roku knihu Břišani: Příběh o jídle, trávení a našem mikrobiomu pro děti a jejich rodiče.

"Jak to, co jíme a kdy to jíme, ovlivňuje naše zdraví a pohodu? A jakou roli v tom hrají Břišani – breberky sídlící v našich střevech? Jak si udržet ty prospěšné a „nekrmit“ moc ty škodlivé? Proč je dobré jíst vlákninu, jak je to s masem, mlékem, zeleninou a se sladkostmi? Formou hravého příběhu se dozvíme mnoho zajímavých souvislostí o tzv. mikrobiomu – obyvatelstvu našich střev, které má podle nejnovějších výzkumů ohromný vliv na naše zdraví a imunitu."

 

Na fotografii (zleva): Kristýna Mothejzíková (autorka knihy Břišani), Hana Lang (nutriční terapeutka v MitoLife)

 

 

Autorka knihy v milém příběhu jedné rodiny srozumitelně popisuje problematiku zdravého mikrobiomu a jeho prospěšnosti pro lidské zdraví tak, že tomu porozumí nejen rodiče, ale i malé děti. Ti se v průběhu příběhu naučí, které potraviny jsou pro nás zdravé a prospěšné, a které zase vůbec ne. Nevhodné potraviny jsou pak v knize označované jako UBJ – úplně blbé jídlo. Věřte, že v naší celé širší rodině je zkratka UBJ již zažitý pojem.

 

(Společnost MitoLife s.r.o. zakoupením těchto knih a věnováním svým zákazníkům podporuje knihu Břišani a její rozšíření mezi dětmi bez nároků na odměny či provize z prodeje.)

 

Balíčky pro děti:

Všechny balíčky obsahují produkty se synergickými efekty tak, abyste dodali svým dětem optimální kombinaci doplňků stravy na jednoměsíční až tříměsíční kůru.

 

Balíček Junior Mikrobiom na 3 měsíce
Sleva 20%

balicek-3x-pro-em-san-junior-brisani

Koupit zde

Balíček obsahuje 3 lahve našeho bestselleru Pro Em Sanu Junior. Díky svému vysokému obsahu bakterií mléčného kvašení patří Pro Em San mezi nejlepší probiotické preparáty v Evropě. Živé mikroorganismy se dokáží aktivně chránit před žaludeční kyselinou.

Obsahuje:

  • 31 kmenů efektivních mikroorganismů, převážně bifido a laktobakterií 
  • 24 různých bylinných a rostlinných extraktů, například černý kmín, Ling Zhi, výtažek z jader vinné révy (OPC)

 

Upozornění: Dávkování u dětí se liší podle váhy a věku dítěte. Maximální denní dávka u 75 kg člověka je 30 ml denně. U dětí doporučuji maximální dávku 15 ml. Takto vydrží jedna lahvička na měsíc. V případě dotazů ohledně dávkování mě neváhejte kontaktovat na 602 450 774 nebo přes e-mail info@mitolife.cz.

 

Balíček Střeva základ Junior na 2 měsíce
Sleva 20%

balicek-streva-zaklad-junior2-brisani

Koupit zde

Balíček obsahuje 2 lahve Pro Em Sanu Junior pro oblast tlustého střeva a 1x Pro Basan pro oblast mikrobiomu tenkého střeva.

Upozornění: U dětí stačí poloviční dávka Pro Basanu, to znamená 1 odměrka denně a 15 ml Pro Em Sanu Junior denně. Opět upravujeme podle váhy a věku dítěte.

 

Balíček Imunita Junior na 1 měsíc
Sleva 20%

balicek-imunita-junior-brisaniKoupit zde

 

Blíží se prázdniny, a tak jsem připravila i Balíček Imunita Junior na 1 měsíc. Dopřejte svým dětem optimální měsíční kúru před začátkem prázdnin. Vitamín C podporuje imunitní systém, působí proti únavě a krásně nastartuje vyčerpané děti po náročném školním roku na hrátky ve dnech volna :-).

 

Balíček Imunita Junior Delux
Sleva 20%

balicek-imunita-junior-delux-brisani

Koupit zde

Tento balíček je určený pro větší děti, kteří již umí polykat malé tobolky. Dialvit Kids doporučuji na poslední a mnohdy velmi náročné školní dny jako doplněk zdravé a vyvážené stravy. Pro Dialvit Kids obsahuje hodnotné vitamíny, stopové prvky, aminokyseliny a přírodní látky s polyfenoly. Některé vitamíny jsou zároveň antioxidanty.

 

Balíček Pro ty nejmenší
Sleva 20%

balicek-pro-ty-nejmensi-brisani

Koupit zde

Za ještě výhodnější cenu můžete nyní nakoupit i náš stálý Balíček Pro ty nejmenší. Vitamín D a Omega 3 se ve stravě nevyskytují v dostatečném množství, a proto jsem tyto dva doplňky stravy zařadila do základního balíčku pro děti. Vitamín C bohužel z našeho ovoce a zeleniny také rapidně mizí a ani zde neodpovídá přijímané množství stravou optimální denní dávce. Produkty jsou lehce dávkované v tekuté, či cucací formě a hodí se i pro ty nejmenší děti.

 

Proč se na výživu dětí a jejich stravovací návyky zaměřit?

Není důležité jen to CO jíme, ale i to JAK jíme… aneb Děti potřebují své rituály.

Děti přijímají stravovací návyky své rodiny již od velmi útlého věku. Tyto návyky se postupně dostávají do jejich podvědomí a vytváří se tak základ jejich pozdějších vlastních stravovacích návyků. Už miminko si uvědomuje, v jakém prostředí je kojeno, nebo krmeno. Zde vše začíná. Později si všímá způsobu stolování a zvyků rodiny při něm.

Děti milují a potřebují rituály, zklidňují je a pomáhají jim při zvládání různých stresových situací. Stravovací režim je jeden z těch nejdůležitějších rituálů pro každé dítě. Společné snídaně či večeře dodávají dětem pocit jistoty a pospolitosti rodiny. Rodina by tedy měla stolovat pohromadě v klidném, příjemném prostředí a v dobré náladě. Při jídle by se neměly řešit žádné problémy. Děti si všechny pocity spojené s přijímáním potravy zapamatují a budou je doprovázet po celý život. Mohou zde vzniknout základy pro různé poruchy příjmu potravy.

Děti nikdy během jídla ani kvůli němu netrestejte. Jídlem je ale ani neodměňujte. Jídlo není ani za trest ani za odměnu, je to nezbytná a naprosto přirozená součást našeho života. Nenuťte je jíst, co nemají rády. Dejte jim vždy na výběr z více variant a nabízejte jim neustále nové potraviny. Nechte děti občas, aby samy rozhodly, na co mají chuť. Ať vám pomohou s návrhem týdenního jídelního lístku – i zdánlivě nezdravé pokrmy, které si často vymyslí, mají své zdravé dvojníky. Vezměte je s sebou na nákup a nechte je vybrat v oddělení ovoce a zeleniny, co nového by chtěly ochutnat. Zapojte je aktivně do přípravy jídel a svačin. Vždy jim jděte příkladem!
Děti se neučí nasloucháním, ale napodobováním! Proto je jejich výchova i ke správné životosprávě výzvou hlavně pro nás, rodiče!

Přeji vám na této cestě hodně úspěchů.

Vaše Hana Lang

hana-kruh