Aktualita: Jarní sleva 10 % na doplňky stravy podporující správnou funkci imunitního systému – AKCE JIŽ SKONČILA

V současné situaci, na přelomu zimy a jara, kdy na nás působí stres a různé vnější vlivy, je dobrý stav našeho imunitního systému zásadní.

V tuto chvíli máme imunitu oslabenou  nejvíce – obecně je tomu vždy při střídání ročních období. Právě po zimě na začátku jara má imunita hodně práce, a proto ji potřebujeme pořádně nastartovat. Čerstvých kvalitních potravin je stále málo, pohybu na čerstvém vzduchu také, stejně jako slunečního záření, které, jak všichni dobře víme, je velmi důležité pro tvorbu vitamínu D.

Střídání zimy a jara má ještě jedno specifikum. A to jsou jarní alergie. Jako alergii označujeme přehnanou reakci našeho imunitního systému na látky, se kterými se běžně setkáváme v každodenním životě. Spouštěčem alergie může být téměř cokoliv – pyl stromů, prach, bodnutí hmyzem. Alergické reakce mohou být velmi různé – od pouhé rýmy či kýchání po velmi závažný anafylaktický šok.

Zlepšením imunity tedy můžeme automaticky potlačit alergické reakce, ale také chronickou únavu, podrážděnost, stres, přecitlivělost, úzkost, bolesti hlavy, nadváhu… Samozřejmě tyto problémy mohou být naprosto individuálního a různého původu, ale pokud je imunita organismu oslabená, často tělo trpí na více úrovních.

 

1# Vitamín D – nejdůležitější pomocník na imunitu

Vitamín D se od ostatních vitamínů zásadně liší. Vytváří se až v kůži působením slunečního záření (UVB záření). Je tudíž jasné, že zvláště teď po dlouhém zimním období není příliš velká šance dostatek tohoto vitamínu získat právě z přirozeného pobytu na slunci. Pokud se navíc i v jarních a v letních měsících pohybujeme na sluníčku málo, hrozí nám jeho chronický nedostatek.

Více vitamínu D potřebujeme při vyšším fyzické zátěži (sportovci) a při hojení zlomenin. Více o vitamínu D se dozvíte v samostatném článku.

Že má vitamín D v organismu naprosto nepostradatelnou úlohu, dokládá i tato infografika:

nedostatek-vitaminu-d-3

Pečlivě jsme pro Vás vybrali z naší nabídky tyto produkty, které podporují správnou funkci imunitního systému:

 

215_pro-vita-d3-olej-forte

 

Pro Vita D3 OL Forte (15 ml) – "déčko", z kterého sálá příroda – krásně voní rakytníkem a má zlatou barvu

Přírodní doplněk stravy s vitamíny D3, K2 a A. Jedna kapka obsahuje až 1000 I.E. vitamínu D3, což je pětinásobek doručeného denního množství.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Denně 1 kapka nejlépe dopoledne během jídla. Lahvičku před užitím lehce protřepejte, aby se olej rovnoměrně promísil. Při tuhé konzistenci oleje zahřejte lahvičku krátce v dlaních.

 

Cena produktu: 821 Kč 739 Kč

Ušetříte 10% (82 Kč)

Koupit produkt ve slevě

TISSO_Pro_Vita_D3_Oel

 

Pro Vita D3 OL (50 ml) – méně koncentrovaná varianta Forte s podobným složením

Obsahuje 100 I.E. v jedné kapce. Z toho důvodu je velmi vhodný pro dávkování malých dětí. Cca 1000 I.E. na 12 kg tělesné váhy.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Denně 10 kapek nejlépe dopoledne během jídla. Lahvičku před užitím lehce protřepejte, aby se olej rovnoměrně promísil. Při tuhé konzistenci oleje zahřejte lahvičku krátce v dlaních.

 

Cena produktu: 821 Kč 739 Kč

Ušetříte 10% (82 Kč)

Koupit produkt ve slevě

 

 

 

#2 Kolostrum – Nadopované imunoglobuliny pro mláďátko. Hotový imunitní koktejl, který nám nabízí příroda.

Kolostrum je prvotní mateřské mléko. Kolostrum použité k výrobě produktu Pro Agalostrum pochází od německých krav, produkované matkou do 12 hodin po narození mláděte. Kolostrum je velmi bohaté na proteiny, enzymy, vitamíny, minerály, růstové hormony a protilátky. Kolostrum stejně jako přírodní vitamín D podporuje správnou funkci imunitního systému. Proto vitamín D najdete v Pro Agalostrum také.

A do třetice obsahuje výtažek ze žampionu brazilského. Málokterá houba podporuje imunitní systém jako právě tato houba.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: 2 x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapijte 200 ml neperlivé vody.

IMG_3382

Cena produktu: 1369 Kč 1232 Kč

Ušetříte 10% (137 Kč)

Koupit produkt ve slevě

 

 

#3 Vitamín C – vhodný i pro děti na cucání, s postupným uvolňováním

Vitamín C patří mezi nejdůležitější zástupce z řady vitamínů, které si naše tělo nedokáže vyrobit a potřebujeme jej získávat v potravě.  Více o vitamínu C se dozvíte v samostatném článku.

Pokud z nějakého důvodu nemáme přistup ke kvalitním a čerstvým zdrojům tohoto vitamínu (zejména ovoce a zelenina), je dobré zauvažovat o suplementaci vitamínu C přírodními doplňky stravy.

Pro Vita C je přírodní doplněk stravy s přírodním vitamínem C a sladidlem ze stévie.

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

IMG_3388

Cena produktu: 629 Kč 566 Kč

Ušetříte 10% (63 Kč)

Koupit produkt ve slevě

 

 

 

 

#4 Přírodní antibiotika v praktickém balení

A v neposlední řadě Vám představíme naše "přírodní antibiotika". Pro Phytobiose je přírodní výživový doplněk na posílení imunity. Obsahuje vitamín C, vitamín B12, zinek, přírodní výtažky z minerálů, stopové prvky, vitamíny a sekundární rostlinné látky (včetně flavonoidů, terpenů a glykosidů z hořčičného oleje).

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ: Vždy užívejte Pro Phytobiose přesně tak, jak je popsáno v příbalové informaci nebo po dohodě s ošetřujícím lékařem či terapeutem.

phytobiose

Cena produktu: 601 Kč 541 Kč

Ušetříte 10% (60 Kč)

Koupit produkt ve slevě

 

 

 

 
*** Tato sleva se nevztahuje na balíčky (např. Balíček Imunita), u kterých jsou tyto produkty součástí, protože ty jsou již o 10 % zlevněny.