Tip

Balíček Hubnutí Delux

Neohodnoceno

Výhodná nabídka – nákupem balíčku ušetříte 10%. Balíček obsahuje čtyři produkty, které podporují nastartování metabolismu a hubnutí: Pro Carnitin (L-carnitin patří mezi spalovače tuků), Pro Vita CPro Amino Spezial a Pro Prabioma.

  • 4 379 Kč 438 Kč –10 %
  • Skladem
3 941 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Exkluzivní delux balíček doplňků stravy na hubnutí

pro-carnitin2Pro Carnitin

Doplněk stravy s L-karnitinem a přírodním vitamínem C a důležitými mastnými kyselinami. L-carnitin patří mezi spalovače tuků. Spolu s vitamínem C pozitivně působí na metabolismus a hubnutí.

 

Obsah: 70,9 g = 120 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 2x denně 2 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody.

Více informací o doplňku stravy Pro Carnitin.

 

pro-vita-cPro Vita C

Přírodní doplněk stravy s přírodním vitamínem C a sladidlem ze stévie. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervového systému, ke správnému fungování naší psychiky, imunitního systému a zvyšuje schopnost vstřebávání železa.

 

Obsah: 68,1 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

Více informací o doplňku stravy Pro Vita C.

 

 

pro-amino-spezial2Pro Amino Spezial

Rostlinný protein Pro Amino Spezial je kvalitní zdroj rostlinné bílkoviny jako doplněk vyvážené zdravé stravy, vhodný pro vegetariány a vegany. Velmi užitečný je při budování svalové hmoty například pro kondiční kulturisty a fitness sportovce. Naše výživová specialistka Hana Lang jej doporučuje pro využití při zvýšené námaze, stresu a fyzickém vypětí, pro sportovce jako zdravý zdroj rostlinných bílkovin, pro podporu organismu při únavě způsobené dlouhodobým psychickým vypětím, stejně tak i při chronickém únavovém syndromu a jiných dlouhodobě trvajících onemocněních. Obsahuje 50% rýžového a 50% hrachového proteinu.

 

Obsah: 1 kg

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Více informací o doplňku stravy Pro Amino Spezial. 

 

TISSO_Pro_Praebioma

Pro Präbioma

Pro Präbioma poskytuje pečlivě vybrané látky podporující trávicí funkci, imunitní systém a metabolismus mastných kyselin. Akátová vlákna a glukomannan, získaný z asijského zmijovce, obsahují přírodní vlákninu a mají vynikající bobtnací schopnosti. Obsažená vláknina představuje prebiotikum a svým účinkem tedy podporuje růst a aktivitu střevního mikrobiomu. A glukomannan v rámci nízkoenergetického stravování prokazatelně přispívá k redukci hmotnosti (doporučuje se denní příjem od tří jednogramových dávek).

 

Obsah: 420,0 g prášku

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Více informací o doplňku stravy Pro Präbioma.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.