Tip

Balíček Hubnutí

4 hodnocení

Výhodná nabídka – nákupem balíčku ušetříte 10%. Balíček obsahuje 3 doplňky stravy, které podporují nastartování metabolismu a hubnutí: Pro Carnitin (L-carnitin patří mezi spalovače tuků), Pro Vita C a Pro Amino MA8.

  • 3 010 Kč 301 Kč –10 %
  • Momentálně nedostupné
2 709 Kč
Kategorie: Přírodní doplňky stravy Tisso
 

Balíček přírodních doplňků stravy na hubnutí

Přírodní spalovač tuku Pro CarnitinPro Carnitin

Pro Carnitin je oblíbený doplněk stravy s novou vylepšenou recepturou!

Doplněk stravy s L-karnitinem, Acetyl-L-Karnitinem, VitaCholinem® a extraktem ze zelených kávových bobů. 

Obsahuje také přírodní vitamín C a důležité mastné kyseliny. L-carnitin patří mezi spalovače tuků. Spolu s vitamínem C pozitivně působí na metabolismus a hubnutí.

 

Obsah: 102 g = 120 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: 1 x denně 4 kapsle nejlépe 30 minut před jídlem, zapít 200 ml neperlivé vody. Dávkování by se mělo navyšovat postupně a to následovně: první den užít 1 kapsli a každý další den dávku o 1 kapsli navýšit, až na maximální doporučenou dávku 1 x denně 4 kapsle.

Více informací o doplňku stravy Pro Carnitin.

 

Přírodní vitamín C na imunitu a psychiku Pro Vita CPro Vita C

Přírodní doplněk stravy s přírodním vitamínem C a sladidlem ze stévie. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke správné funkci nervového systému, ke správnému fungování naší psychiky, imunitního systému a zvyšuje schopnost vstřebávání železa.

 

Obsah: 68,1 g = 180 kapslí
Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Doporučené užívání: Rozžvýkejte nebo vycucejte 3 x denně 2 tablety mezi jídly. Nejlépe večer před spaním a ráno alespoň půl hodiny před snídaní.

Více informací o doplňku stravy Pro Vita C.

 

 

Rostlinný proteinPro Amino MA8

Pro Amino MA8 poskytuje tělu všech 8 esenciálních aminokyselin v jejich volné, rychle vstřebatelné podobě a v poměru, který dokonale odpovídá zastoupení aminokyselin v lidském organismu.

 

Obsah: 365 g = 420 tobolek

Minimální trvanlivost do / č. šarže: viz víčko

Více informací o doplňku stravy Pro Amino MA8. 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.