TISSO – záruka nejvyšší kvality

t1Produkty firmy TISSO Naturprodukte GmbH jsou vyrobeny v souladu s přírodou.

TISSO Naturprodukte GmbH se již přes deset let specializuje na vývoj a výrobu specializovaných potravinových doplňků na bázi mitochodriální medicíny. Svými produkty plně podporuje Terapii buněčné symbiózy podle MuDr. Heinricha Kremera a je autorizovaná k výrobě přírodních doplňků podle jeho originální receptury.

Produkty TISSO Naturprodukte GmbH jsou unikátně sestavené z přírodních a prvotních látek a to výlučné těch látek, kterou jsou biofyzikálně známé našim buňkám. Tyto látky jsou rozvíjeny týmem vědeckých a terapeutických pracovníků na základě dietologicky vědecky ověřených znalostí a mnoholetých praktických terapeutických zkušeností.

V produktech firmy TISSO Naturprodukte GmbH jsou používány pouze prvotní látky z původní přírody té nejvyšší kvality. Všechny látky jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, konzervačních látek a sladidel. Všechny původní látky podléhají přísnému testování v mikrobiologickým laboratořích, kde jsou testovány na těžké kovy, insekticidy, pesticidy, plísně a radioaktivitu.

TISSO Naturprodukte GmbH a jeho směrnice kvality obsahuje přísné standardy pro výběr prvotních materiálů z přírody a jejich dodavatelů z celého světa.

Nejen přísná kvalitativní kritéria během procesu výběru přírodních látek, ale také vědomosti související s jejich jemným zpracováním jsou zárukou nejvyšší kvality produktů. TISSO Naturprodukte GmbH pracuje s  nejmodernější výrobní technologií a zpracováním produktů.  Celý výrobní proces je po celou dobu kontrolován týmem specialistů.

TISSO Naturprodukte GmbH neustále investuje do těchto základních kompetencí prostřednictvím rozšiřování a modernizace vlastního výzkumného a vývojového oddělení a výrobního systému. Což je zárukou garance vždy čerstvých výrobků nejvyšší kvality i přes nárůst poptávky.

Všechny procesy, od kultivace přírodních látek přes údržbu kmenových bakterií až k výrobě konečných produktů, jsou kontrolovány přísným systémem kontroly kvality.

TISSO Naturprodukte GmbH bude pokračovat v úsilí být spolehlivým a inovativním dodavatelem vysoce kvalitních potravinových doplňků pro podporu svých klientů a jejich zdraví do budoucnosti.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.